Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Відкрито реєстрацію на безкоштовний практичний семінар щодо впровадження системи HACCP на елеваторах

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація оголошує про відкриття реєстрації на серію безкоштовних практичних семінарів для представників елеваторів щодо впровадження системи HACCP. 

Реєстрація на практичний семінар за посиланням:  https://goo.gl/forms/d1ucXZVuNX1WPtz83.

Як пояснюють в УЗА, система НАССР це інструмент контролю, який можна застосувати до широкого кола простих та складних операцій, і не обмежується великими організаціями. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану – до столу». Таким чином, впровадження системи НАССР на елеваторах не лише гарантуватиме безпечність вітчизняного зерна під час зберігання та транспортування, але і забезпечить конкурентні переваги та інвестиційну привабливість підприємства, а також підвищить економічний інтерес до українського зерна на міжнародній арені.

З метою роз’яснення законодавчих змін, що стосуються впровадження процедур НАССР на вітчизняних зернозберігальних та зернопереробних підприємствах, Українська зернова асоціація разом з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також Міністерством аграрної політики та продовольства України та за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business організовують 5-ти годинні практичні семінари на тему: «Впровадження системи НАССР на елеваторах України», що відбудуться в 10 містах України: Київ, Вінниця, Тернопіль, Полтава, Кропивницький, Дніпро, Харків, Херсон, Миколаїв та Одеса.

Нагадаємо, 2 березня відбувся перший такий семінар в м. Києві для представників елеваторів Житомирської, Черкаської, Чернігівської та Київської областей а також в Полтаві, Харкові, Тернополі на черзі – решта 6 міст: Дніпро, Вінниця, Кропивницький, Херсон, Миколаїв та Одеса. 

Графік проведення безкоштовних семінарів:

Місто

Дата

Рекомендовані області

Дніпро

27.04.2018

Дніпропетровська, Запорізька, Донецька

Вінниця

18.05.2018

Вінницька, Хмельницька

Одеса

25.05.2018

Одеська

Херсон

26.06.2018

Херсонська

Миколаїв

25.06.2018

Миколаївська

Кропивницький

10.07.2018

Кіровоградська

*Дата проведення може змінюватися. Інформацію про можливі зміни в календарі та адресу проведення Вам буде надіслано на електронну пошту, що вказана під час реєстрації

Нагадаємо, 20 вересня 2015 року набув чинності Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Зазначений закон передбачає впровадження в Україні європейської моделі системи гарантування безпеки і якості продуктів харчування, що базується на процедурах HACCP. Також, 21 грудня 2017 ухвалено Закон України «Про безпечність та гігієну кормів», відповідно до якого, вимоги по впровадженню системи НАССР розповсюджуються на операторів ринку кормів, що здійснюють виробництво, обіг та використання кормів. Основною метою впровадження системи НАССР є гармонізація та адаптація вітчизняних стандартів у сфері якості та безпеки харчових продуктів та кормів до законодавства Європейського Союзу.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів є основним регулятором ринку харчових продуктів в Україні, яка здійснює державний контроль за впровадженням постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).Відповідно до законодавства України, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, починаючи з 20 вересня 2018 року має право перевіряти потужності, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження на предмет впровадження системи HACCP.

Участь в семінарі для представників елеваторів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн форму https://goo.gl/forms/d1ucXZVuNX1WPtz83 . Просимо надати ваші реєстраційні дані заздалегідь, але не пізніше ніж за 5 днів до проведення семінару у вашому регіоні.

Для отримання додаткової інформації щодо участі в семінарі, будь ласка, звертайтесь до Української зернової асоціації на електронну адресу inbox@uga.kiev.ua або за телефоном +380444923968.

Інформаційна довідка:

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points – Система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках – система, яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту