Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА вчить впроваджувати систему НАССР на елеваторах в місті Харків

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація (УЗА) за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business, за сприяння Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів а також Міністерства аграрної політики та продовольства України провела 3-й з циклу безкоштовних навчальних семінарів для представників елеваторів по впровадженню системи HACCP в місті Харкові. Такі семінари пройдуть ще в таких містах України: Вінниці, Кропивницькому, Тернополі, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні та Одесі.

Нагадуємо, 2 березня відбувся перший такий семінар в м Києві, а 6 квітня – в м. Полтава. 

 

Довідка

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points – Система аналізу безпеки і контролю (регулювання) у критичних точках – система, яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпеки харчових продуктів.

Як відомо, 20 вересня 2015 вступив в силу Закон України «Про основні засади і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів». Зазначений закон передбачає впровадження в Україні європейської моделі системи забезпечення безпечності та якості продуктів харчування, заснований на процедурах HACCP. Також, 21 грудня 2017 прийнятий Закон України «Про безпеку та гігієну кормів», згідно з яким, вимоги щодо впровадження системи НАССР поширюються на операторів ринку кормів, які здійснюють виробництво, обіг і використання кормів, вступає в дію з січня 2020 року.

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту