Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Валовий збір кукурудзи в Бразилії на 20 млн тонн нижче, ніж торік

Назад до всіх новин

Станом на 9 вересня 2021 р. урожай кукурудзи в Бразилії зібрано на 95% площ. Наразі валовий збір культури в країні очікується на рівні 82,2 млн тонн, що на 20 млн тонн нижче торішнього показника.

Про це повідомили фахівці AgRural.com.br, пише SuperAgronom.com.

За оцінками AgRural, урожай кукурудзи досягне 82,2 млн тонн проти 102,6 млн тонн у 2019/20 році. До такого результату призвели масштабна посуха та морози.

Таке зниження врожаю майже повністю стосується другої хвилі збирання культури в країні, яка ще продовжується. Наразі валовий збір «другого врожаю» оцінюється в 55,6 млн тонн проти 75,1 млн тонн у 2019/20 році. Станом на четвер, 9 вересня, врожай зібрано на 95% площ.

Також фахівці AgRural зазначають, що на звітну дату аграрії розпочали сівбу кукурудзи «першого врожаю», зокрема в регіоні Центр-Південь. Загалом засіяно 10% площ до прогнозу. Деякі господарства вже мають непогані сходи, чому сприяли дощі, які пройшли на минулому тижні.

За оцінками AgRural, «перший урожай» кукурудзи в Бразилії буде висаджено на 2,97 млн га, що на 0,6% більше, ніж у попередньому сезоні.

https://superagronom.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту