Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА взяла участь у засіданні Генасамблеї IGTC та WFGT

Назад до всіх новин

В.о. виконавчого директора Української зернової асоціації (УЗА) Сергій Іващенко взяв участь у засіданні Генеральної асамблеї Міжнародної коаліції з торгівлі зерном (IGTC) та у Всесвітньому форумі з торгівлі зерновими, що проходив 27-28 листопада 2018 року в столиці Китаю – місті Пекін.

Зокрема, представник УЗА виступив із доповіддю про особливості,  тенденції виробництва та торгівлі зерновими у Чорноморському регіоні. Він підкреслив рекордний урожай зерна в Україні, а саме найбільший врожай кукурудзи за останні 30 років.

«Цього маркетингового року Україна очікує рекордний урожай зернових та олійних культур – понад 90 млн т, при цьому очікується і рекордний експорт – понад 50 млн т. Відтак, урожай кукурудзи очікуємо на рівні 35 млн т та експорт близько 27 млн т» – підкреслив, у ході Всесвітнього форуму з торгівлі зерновими, в.о. виконавчого директора УЗА.

Він додав, що Україна цього маркетингового року має всі шанси збільшити поставки кукурудзи до країн ЄС і Китаю.

За словами Сергія Іващенка, Україна розраховує і на те, що КНР повернеться до Чорноморського регіону, у зв’язку зі зменшення закупівель із США. Також, очікує, що Саудівська Аравія змінить пріоритет у імпорті – з ячменю на кукурудзу. Крім того, у зв’язку з ціною на пшеницю, велика кількість країн-імпортерів переорієнтуються з пшениці та кукурудзу.

Окрім того, збільшення виробництва кукурудзи в Бразилії та Аргентині, скоріш за все, нівелюється валютною нестабільністю в Бразилії та змінами в експортній політиці Аргентини.

Під час засідання Генасамблеї IGTC, Сергій Іващенко звернув увагу світової спільноти на вимогу Індонезії щодо української пшениці. Зокрема, Індонезія вимагає «прожарювати» українську пшеницю 70-80 С протягом 10-20 хвилин перед тим як експортувати до Індонезії.

 

Прес-служба УЗА

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту