Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА: Пшеничний меморандум виконується за планом

Назад до всіх новин

Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики та продовольства України та учасниками зернового ринку на 2018-2019 МР (з 01.07.2018 р) виконується за планом. Про це президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов поінформував в коментарі для Latifundist.com.

«Нічого незвичного не відбувається. Щомісяця Мінагропрод інформує всіх підписантів про поточний стан справ. Все йде за планом», – зазначив він.

За його словами, інформація про те, що експортовано 83,2% продовольчої пшениці пов’язана з особливостями кваліфікації класів пшениці.

«У нас 1,2,3,4,5 класи вважають продовольчою пшеницею, хоча експортери вантажать 4 і 5 класи – як фураж. Тому нічого дивного. Тобто виходить, що експортовану як фуражну пшеницю все одно вважають, як продовольчу. Тому і такі великі цифри», – додав він.

Нагадаємо, що згідно з даними Держпродспоживслужби України, станом на 18 січня 2019 р. української пшениці на експорт відправлено 11,38 млн т, що становить 71,1% від обсягів, зафіксованих в додатку до меморандуму. При цьому Мінагропрод заявляє, що продовольчої пшениці вже експортовано 83,2% від узгодженого обсягу (залишок для експорту – 1,35 млн т), фуражної – 59,1% (залишок – 3,72 млн т).

Прес-служба УЗА

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту