Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА продовжує проводити семінари по впровадженню HACCP на елеваторах

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація (УЗА) провела практичний семінар для представників елеваторів щодо впровадження системи HACCP. Захід відбувся у конференц-залі асоціації.

«Через велику кількість запитів і додаткових питань стосовно контролю в критичних точках, гігієнічних умов та роботи системи в цілому – вирішили зробити додатковий семінар для працівників елеваторів», – поінформував в.о. виконавчого директора УЗА Сергій Іващенко.

За словами спікера семінару і радника президента УЗА з кормової та харчової безпеки Вадима Турянчика, основна мета впровадження системи НАССР – це забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга.

«Саме це дасть змогу підприємствам, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна, забезпечить їх конкурентні переваги та посилить економічний інтерес до українського зерна закордоном», – додав він.

Нагадаємо, організувала серію практичних семінарів на тему: «Впровадження системи НАССР на елеваторах України» в 10-ти містах: Київ, Вінниця, Тернопіль, Полтава, Дніпро, Харків, Миколаїв, Херсон, Одеса та Кропивницький.

Довідка:

Термін «НАССР» (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) – система аналізу небезпек і контролю (регулювання) у критичних точках. Це система, яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпеки харчових продуктів і кормів. Іншими словами, система НАССР – інструмент управління безпечністю харчової продукції та кормів, який знижує ризик виникнення інцидентів з безпекою продукції, проте не ліквідує ризик в цілому. Ефективність даної системи залежить від того, як вона впроваджена та працює в поєднанні з програмами-передумовами: GHP (Good hygiene practices) – Належна гігієнічна практика, GMP (Good manufacturing practice) – Належна виробнича практика, GAP (Good Agricultural Practice) – Належна сільськогосподарська практика, GSP (Good storage practice) – Належна практика зберігання і т.п.

Прес-служба УЗА

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту