Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗ знову відклала введення в дію нового договору на перевезення вантажів

Назад до всіх новин

АТ «Укрзалізниця» не встигло доробити новий договір на перевезення вантажів, тому введення його в дію з 1 червня не відбудеться. Про це заявив член правління «Укрзалізниці» Роман Веприцький, передає Railinsider.

Під час круглого столу «Укрзалізниці» з бізнесом Веприцький повідомив, зокрема, що договір в даний час проходить процедуру погодження та затвердження департаментами УЗ. «Хочу, щоб ви зрозуміли, що ми будемо робити далі. Всі ці зауваження від бізнесу – ми їх врахували, але по-своєму, як ми це бачили. Тому зараз ми договір готуємо до утвердження у нас, з подальшою публікацією. Так давайте відпрацюємо це з кожним ще раз, за ​​зауваженнями і як ми їх врегулювали. Головним завданням є те, щоб ринок не відчув економічного додаткового навантаження», – заявив він.

Директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев додав, що договір не буде введений в дію 1 червня, так як необхідно 30 днів після моменту публікації в новій редакції. При цьому він зазначив, що новий договір не може задовольнити всіх, але в «Укрзалізниці» відкриті для нових зауважень з першого дня опублікування.

Новий термін введення в дію на нараді не називався.

В кінці лютого 2020 року «Укрзалізниця» оприлюднила новий договір на перевезення вантажів залізницею. Він повинен був запрацювати з 1 квітня. Однак через скарги бізнесу і карантину введення його в дію було відкладено до 1 червня, щоб врахувати зауваження.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту