Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Укрзалізницю» потрібно розділити на частини і продати, – радник президента

Назад до всіх новин

Державні компанії, які є монополістами, потрібно розділити на частини і продати.

Великі державні компанії, які є монополістами, слід продати, попередньо розділивши на частини. Таку заяву зробив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера, позаштатний радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко.

Про це пише ЦТС з посиланням на НВ.Бізнес.

«Як можна спробувати зрушити наше судно з тієї мілини, на якій воно зараз знаходиться? Розвиток конкуренції, демонополізація економіки… Ті «монстри», які існують, повинні бути «вбиті» і «розчленовані». Я маю на увазі НАК «Нафтогаз», «Укрзалізницю». Ці ті «монстри», які заважають жити і дихати не дають, наприклад, Державна продовольчо-зернова корпорація (ДПЗКУ), повинні просто піти », – зазначив він.

Він додав, що в ДПЗКУ «смислового навантаження в принципі не існує». Радник Зеленського вважає, що «Укрзалізницю» потрібно розділити і продати, залишивши в руках держави «стратегічні речі і не дуже цікаві для бізнесу».

«Я не сприймаю всі ці розмови, що не «смійте говорити про приватизацію, коли ми знаходимося внизу піку економічного циклу». Це правда, але, по-перше, ніхто не сказав, що завтра в світі буде сприятлива ситуація для всіх ринків і для України зокрема. Там теж є загрози і серйозні ризики», – заявив Устенко.

Нагадаємо, заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук заявляв, що в першу чергу потрібно продати міноритарні частки в «Укрзалізниці» і «Укрпошті».

Глава правління УЗ Євген Кравцов виступив за розміщення міноритарної частки акцій компанії на біржі. На його думку, держава повинна зберегти контроль над компанією, але потрібно залучити приватних інвесторів, які дадуть гроші на розвиток.

https://biz.nv.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту