Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Укрзалізниця підвищує добову вартість використання вагонів-зерновозів майже на 48%

Назад до всіх новин

Відповідно до рішення Правління ПАТ «Укрзалізниця», через 30 днів вводяться в дію оновлені ставки плати за використання вагонів УЗ, в тому числі і вагонів-зерновозів.

Така інформація з’явилася на сайті ЦТЛ (Центру Транспортної логістики) 9 жовтня.

Відповідно до рішень, ухвалених правлінням ПАТ «Укрзалізниця», для вагона-зерновоза діюча ставка 855,6 грн на добу (з ПДВ) підвищується до 1266 грн на добу (c ПДВ). Зростання плати за використання вагонів складає + 48%.

«Нагадаю, це вже 4 підвищення вартості транспортування зернових вантажів за останній рік. Завдяки цим підвищенням транспортування зерна зросло майже в два рази за останній рік», – говорить заступник директора з логістики компанії «ТД» Дельта Вілмар» Валерій Ткачов.

Він додає, за інформацією з неофіційних джерел, ЦТЛ, нібито, отримали внутрішнє розпорядження не розподіляти порожні вагони власного парку для вагонних відправок.

«Крім цього, ЦТЛ планує встановити пріоритет розподілу вагонів парку ЦТЛ тільки для відправницьких маршрутів. Збірні і ступінчасті маршрути будуть забезпечуватися за залишковим принципом. Іншими словами, вагони-зерновози отримуватимуть близько 50 елеваторів із загального числа 750 елеваторів з доступом до залізничної  інфраструктури », – пояснює Валерій Ткачов.

https://elevatorist.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту