Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

У 2020/21 МР Аргентина скоротить виробництво кукурудзи та сої

Назад до всіх новин

Через посушливі погодні умови, які спостерігаються в Аргентині, а також складну економічну ситуацію в країні, майбутній урожай сої та кукурудзи буде менше, ніж в сезоні-2019/20, повідомляє Nazdaq.

Зокрема, згідно з прогнозами експертів Зернової біржі Буенос-Айреса, загальне виробництво зернових і олійних культур в Аргентині в ц.р. може скоротитися на 6,1% в рік. Так, виробництво сої в 2020/21 МР очікується аналітиками біржі на рівні 46,5 млн тонн, що поступається результату попереднього сезону (49,6 млн тонн). Урожай кукурудзи прогнозується на рівні 47 млн ​​тонн проти 50 млн тонн в сезоні-2019/20.

Як уточнюється, в даний час існують побоювання, що спостерігаються з початку червня ц.р. посушливі погодні умови на більшій території Аргентини, в подальшому можуть ще більше посилитися через вплив природного явища Ла-Нінья.

Крім того, на тлі спостережуваної в країні фінансової кризи уряд Аргентини ввів жорсткий контроль за діяльністю Центробанку, що істотно збільшило різницю між офіційним обмінним курсом валют і курсом тіньового ринку. Ця обставина, в сукупності з введеними експортними митами, призводять до зниження доходів аграріїв при реалізації зернових, що в підсумку може призвести до скорочення площ сівби під соєю, посівна кампанія якої повинна стартувати в жовтні, і під кукурудзою, посів якої почався на початку вересня.

https://www.apk-inform.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту