Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Світові трейдери сільгосппродукцією запускають цифрову платформу з експорту

Назад до всіх новин

Covantis, платформа цифрових операцій на основі технології блокчейн, підтримувана деякими з найбільших світових трейдерів сільськогосподарської продукції, почала операції з оптовим експортом сої та кукурудзи з Бразилії, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Bloomberg.

Спільне підприємство, контрольоване компаніями, в тому числі Archer-Daniels-Midland Co., Bunge Ltd., Cargill Inc., Louis-Dreyfus Co., Cofco і Viterra Glencore Plc, розпочало роботу 25 лютого, повідомляє Covantis.

Найбільші компанії роблять ставку на те, що платформа, підтримувана цифровою бухгалтерською системою, спростить транзакції і підвищить прозорість та безпеку. Це також може заощадити їм гроші за рахунок скорочення адміністративних витрат.

Спільне підприємство сподівається вийти на інші ринки після пілотної програми по оптовому експорту Бразилії, повідомила компанія Covantis.

Велика частина галузі торгівлі сировинними товарами прагне до оцифрування операцій за допомогою ряду ініціатив, підтримуваних галузевими гравцями. Однак деякі з найбільших трейдерів нафтою і металами, включаючи Vitol Group і Trafigura, до сих пір пручалися приєднануватись до цифрових стартапів, орієнтованим на галузь, таким як платформа для торгівлі нафтою Vakt і інструмент цифрового фінансування торгівлі Komgo SA.

Ці фірми заявили, що вважають за краще використовувати власні внутрішні цифрові торгові платформи і процедури торгового фінансування.

УкрАгроКонсалт

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту