Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Прогноз за обсягом виробництва зернових в світі знижений, проте дані по запасам в порівнянні з минулим місяцем не змінилися

Назад до всіх новин

ФАО переглядає прогноз за обсягом виробництва зернових в світі в 2019 році в бік зниження ось уже другий місяць поспіль; в цьому місяці він був знижений більш ніж на 2 млн т, що пов’язано з погіршенням видів на урожай фуражного зерна і частково пшениці. Незважаючи на це, обсяг виробництва зернових у світі, як очікується, перевищить показники 2018 року майже на 47 млн ​​т (1,8 відсотки).

Прогноз по виробництву фуражного зерна в світі в 2019 році був зменшений на 1,3 млн т в порівнянні з рівнем минулого місяця і становить 1425 млн т, що на 1,2 відсотки (17,6 млн т) вище, ніж в 2018 році. Зниження прогнозу в цьому місяці в основному пояснюється більш низькими видами на врожай ячменю в Австралії внаслідок дефіциту опадів, а також кукурудзи в Мексиці, де встановилася в період активного формування рослин посушлива погода також привела до зниження прогнозів на врожай і збільшення втрат. Незважаючи на перегляд у бік підвищення прогнозу по виробництву ячменю в Європейському союзі і на Україні, це не дозволило компенсувати те, що сталося зниження.

Більш детально за посиланням: http://www.fao.org

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту