Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Поточна ситуація на ринку кукурудзи може підірвати довіру трейдерів до форвардів – УЗА

Назад до всіх новин

Ситуація, яка складається на сьогоднішній день на українському ринку кукурудзи, може підірвати довіру трейдерів до інструменту укладення форвардів. Таку думку 5 листопада в ході онлайн-конференції «Corn-2020: deal of default?!” висловив Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації.

«Трейдери почнуть купувати кукурудзу тільки тоді, коли зерно вже буде безпосередньо доставлятися покупцеві. Це, по-перше, скоротить фінансування сільгосппідприємств. По-друге, не дасть можливості зафіксувати ціну та її падіння в період збирання врожаю. Таким чином, весь сектор отримає менше грошей», – вважає він.

Президент УЗА зазначив, якщо трейдери скоротять фінансування, це відкине Україну на 5-10 років назад у технологіях виробництва.

«Ми знову будемо вирощувати тільки фуражну пшеницю, знову будемо вирощувати тільки низьковрожайні культури, які не так користуються попитом. Тому я б хотів закликати всіх виконувати свої контрактні зобов’язання. Невиконання може призвести до зворотного – зниження обсягів виробництва зернових. Інвестор вкладає гроші туди, де він відчуває безпеку. Україна – досить ризикова країна з нашою політичною турбулентністю, кліматичними змінами. Завдання людей, які працюють в агросекторі, – створити найбільш сприятливі умови для інвестицій”, – підкреслив М. Горбачьов.

За його оцінками, за форвардними контрактами в поточному році було закуплено близько 6-8 млн тонн. При різниці близько 50 USD/т між цінами форвардних контрактів, укладених в липні-серпні, і поточними цінами трейдери зазнають збитків в $300-400 млн.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту