Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Підсумки сезону-2018/19» від УЗА: і успіхи обговорили, і нагороди отримали

Назад до всіх новин

Сезон-2018/19 для України ознаменувався черговими рекордами у виробництві та експорті зернових культур. Значний внесок в досягнення даних вершин, а також в розвиток українського зернового бізнесу продовжує вносити профільна організація – Українська зернова асоціація, яка вже понад 20 років успішно об’єднує провідні як національні, так і транснаціональні компанії ринку.

Для підведення підсумків зернового сезону що завершується, а також зустрічі нового УЗА як головний лобіст ринку вже традиційно проводить зустріч представників бізнесу, влади та галузевих організацій. Захід проходить в нестандартному форматі, що дозволяє в ході неформального спілкування поговорити про справді важливі моменти, які стосуються досягнення нашої спільної мети – просувати українську продукцію на світовій арені.

Близько 100 учасників зернової і суміжних галузей, відклавши всі важливі термінові справи, в спекотний червневий день прибули до ресторану RONIN (м.Київ). Відкритий літній майданчик дозволив всім сповна відпочити від офісних кабінетів і докучливих конференц-залів. На зустріч були запрошені представники Верховної Ради України, Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, АТ «Укрзалізниця» та інших державних структур і відомств. Серед асоціацій, які мають безпосереднє відношення до функціонування зернової галузі в Україні, були присутні Європейська Бізнес Асоціація та Фітосанітарна асоціація України, Українська аграрна конфедерація, Американська торгова палата. Також почесними гостями стали представники міжнародних організацій: FAO, IFC, EBRD, GAFTA, Державна установа з питань сільськогосподарської та морської продукції Французької Республіки «FranceAgriMer», які надають активну підтримку українському бізнесу, а також посольства провідних країн-партнерів України – Індонезії, Китаю, США, Франції та ін. Крім того, були присутні такі компанії, як ТОВ СП «Нібулон», ТОВ «АДМ Трейдинг Україна», ТОВ «Гермес-Трейдинг», ТОВ «ОЛАМ Україна», ТОВ «Харвест Холдинг» та інші.

Офіційне відкриття «Підсумків сезону-2018/19» розпочалося з виступу Президента УЗА Миколи Горбачьова. «В останні 5 років в Україні йде війна, а ми з вами продовжуємо виробляти і експортувати зернові. Діалог з владою ведеться активно і, як ми можемо бачити за результатами сезону, ведеться в правильному напрямку. Ми з вами як суспільно активні люди, як пасіонарії, які здатні своєю енергетикою змінити зерновий бізнес. Наше з вами завдання – привести бізнес до тих норм, які будуть задовольняти потреби сільгоспвиробників та інших учасників зернового бізнесу », – зазначив він.

На завершення привітання Микола Горбачьов висловив слова подяки присутнім гостям за можливість вести бізнес разом і надав слово заступнику Міністра аграрної політики і продовольства України Володимиру Топчію, який з упевненістю погодився з словами головного лобіста зернового ринку України.

«Результати, які ми сьогодні спостерігаємо, – це ті показники, якими ми можемо пишатися. Вони відкривають нам з вами нові горизонти і дарують нові можливості, дають привід думати про те, що новий зерновий сезон буде не гірше минулого», – з гордістю сказав В. Топчій.

Заступник Міністра зазначив, що кожному з присутніх зерновий сезон-2018/19 запам’ятався своїми особливостями, адже крім підстав для радості були і хвилини, коли у багатьох опускались руки. При цьому він акцентував на тому, що завдяки наполегливості Президента УЗА все ставало на свої місця. «Таким чином, спільна робота дала ті результати, які ми можемо сьогодні спостерігати», – підсумував В. Топчій.

Присутні гості стали свідками народження нової традиції завершення зернового сезону. Тільки уявіть: лист колоритного пергаментного паперу, на якому записані ключові показники минулого МР для України, Микола Горбачьов твердою рукою впевнено ставить свій підпис і скріплює її сургучною печаткою – символом влади Президента Української зернової асоціації. Відтепер саме так в кінці кожного сезону будуть засвідчені все результати роботи українського зернового бізнесу.

Також УЗА заснувала спеціальну нагороду – орден «За вагомий внесок у розвиток зернової галузі». Його будуть отримувати виключно фахівці зернового ринку, які вносять істотний внесок в розвиток галузі і є дійсно професіоналами високого рівня. Володарем першої такої нагороди став екс-голава Асоціації, чинний заступник генерального директора по взаємодії з органами влади ТОВ СП «Нібулон» Володимир Клименко.

«Це людина, яка протягом 19 років очолювала Українську зернову асоціацію і зробила дуже багато для того, щоб зерновий бізнес сьогодні міг пишатися досягненнями як своєї роботи, так і нашої», – висловив слова глибокої вдячності М.Горбачьов своєму попереднику.

Але на цьому приємні сюрпризи від профільної Асоціації не закінчилися. За високі досягнення в роботі в сезоні-2018/19 професіоналам галузі, за версією УЗА, було вручено подяку у вигляді «Зірки УЗА». Зокрема, нагород, які можна прирівняти до «Оскару», тільки зернового, були удостоєні воістину зоряні на ринку люди – Генеральний директор ТОВ «Кернел-Трейд» Олександр Головін, Радник Президента УЗА з питань харчової та кормової безпеки – Вадим Турянчик, Радник Президента УЗА з аналітики – Олена Нероба, Радник з питань відносин з державними органами ТОВ «АДМ Трейдинг Україна» –  Рубен Бєляєв, Менеджер з претензійних питань ІП «СЖС Україна» – Олег Онищенко. Даним фахівцям також були вручені грамоти від Мінагрополітики, що вкотре підтверджує їх професіоналізм.

Ще однією родзинкою заходу стало вручення особливої премії «Агенти змін», якою були нагороджені представники профільного відомства за максимальне сприяння УЗА в розвитку зернового ринку. Нагороду – неймовірний глобус, в якому знаходиться зерно, – отримали B.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, а також її заступники – Олена Ковальова, Володимир Топчій і Віктор Шеремета. Задумка статуетки воістину геніальна, адже як не обертай планету, а наше зерно буде в кожному куточку Землі.

Слова подяки в ході зустрічі прозвучали не тільки від УЗА, а й на адресу самої організації і всього її колективу.

«Ми хотіли б подякувати УЗА за надану можливість продуктивного співробітництва між представниками державних структур, влади і бізнесу. Більш 49 млн. тонн експорту зерна, спільно досягнутих нами в поточному МР, – це те, чим дійсно варто пишатися зерновому бізнесу», – сказав Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа і привітав присутніх з успішним закінченням виробничого сезону.

До слів привітання приєдналася заступник міністра АПК Олена Ковальова. «УЗА є надійним партнером, який може професійно висловити свої думки. Ми дуже вдячні вам за це. У нас були різні ситуації, але, тим не менш, вдячна вам за конструктив і за те, що в пошуках виходу з кожної конкретної ситуації ми обов’язково знаходили точку дотику», – сказала вона, побажавши Асоціації та її членам процвітання і професійних успіхів.

Важливість постійної роботи Української зернової асоціації також зазначив Андрій Рязанцев, фінансовий директор АТ «Укрзалізниця». «Ми як українська залізниця постійно з інтересом спостерігаємо за розвитком ринку сільгосппродукції і зернових культур особливо, адже даний вид вантажу є одним з пріоритетних для нас в перевезеннях. Ваші обсяги – наші доходи», – зазначив він. Представник української залізниці підкреслив, що на сьогоднішній день особливістю зернового ринку в Україні є те, що він не монополізований і дає можливість будувати ринкові відносини.

Звичайно ж, це не всі теплі слова, які в ході довгого святкового вечора «Підсумки сезону-2018/19» прозвучали на адресу УЗА. Та й невимушена атмосфера з яскравою музичною програмою від молодої кавер-групи MARY’s BAND дозволила всім розслабитися і отримати задоволення від спілкування. Присутні – це не просто учасники бізнесу, це вже згуртований колектив, який знає, чого хоче і як цього досягти.

Користуючись нагодою, колектив АПК-Інформ ще раз приєднується до всіх «спасибі» і «ви кращі», які прозвучали на адресу УЗА. Адже протягом дійсно тривалого періоду ви допомагаєте знайти точки дотику всім, хто вважає себе причетним до зернового ринку та його розвитку. Вдячні вам за відвертість, постійне бажання допомогти своїм учасникам та партнерам і за можливість влаштувати собі ще один Новий рік, лише в середині літа. Адже як ще назвати свято, коли в колі друзів підбиваєш підсумки одного року і зустрічаєш інший?! З нетерпінням чекаємо аналогічної зустрічі в 2020 році з ще більшою кількістю партнерів та обговорень нових досягнень і рекордів. А ваш феєричний торт – символ ринку, від якого кожен учасник урвав свій заслужений шматок, – нехай росте, примножуючи частину української зернової галузі в цілому і кожного з нас зокрема.

Ганна Платонова  https://www.apk-inform.com

 

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту