Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Морська адміністрація продовжила навігацію на Дніпрі до середини січня

Назад до всіх новин

Сезон річкової навігації на всіх судноплавних шлюзах річки Дніпро продовжений до 15 січня 2021 року.

Про це йдеться в наказі №321, оприлюдненому на сайті Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації).

Спочатку планувалося, що навігація на Київському та Канівському шлюзах в сезоні 2020 року припиниться 15 листопада, на Кременчуцькому і Дніпродзержинському – 22 листопада, на Каховському шлюзі – 5 грудня, в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) – 4 грудня. Пізніше Морська адміністрація змістила закінчення судноплавного сезону на верхній половині Дніпра до 1 грудня, потім – продовжила його на всіх шлюзах до кінця грудня.

На початку листопада Українська Зернова Асоціація та Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулися до міністра інфраструктури Владиславу Криклій і керівництву Морської адміністрації з проханням переглянути та продовжити терміни закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро.

Криклій неодноразово заявляв, що в планах Мінінфраструктури – здійснювати навігацію на Дніпрі протягом усього року, якщо для цього будуть сприятливі погодні умови.

Навігація по Дніпру в 2020 році повністю була відкрита 1 червня. Поступове відкриття навігації на річці почалося 6 березня на гідротехнічних спорудах нижнього каскаду – Каховському шлюзі.

Навігація на Дніпрі в 2019 році відкрилася в березні і завершилася 15 листопада на Київському шлюзі, 30 вересня – на Канівському шлюзі, 31 грудня – на Кременчуцькому шлюзі, 7 січня 2020 року – на Запорізькому РГС і 31 січня 2020 року – на Каховському та Дніпродзержинському шлюзах.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2020.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту