Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Експерт: Автоматичний розподіл вагонів – це чудово, але поки не працює

Назад до всіх новин

Новий механізм розподілу вагонів, який впровадили в попередньому сезоны на «Укрзалізниці», перевізники оцінили по достоїнству і повністю схвалили. З єдиною обмовкою – система ця поки тільки номінально автоматична, насправді, вона працює частково в ручному режимі. Про це заявив президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов.

«При« УЗ »організована нова компанія, яка називається ЦТЛ – Центр транспортної логістики, на баланс якої передали всі вагони-зерновози. Створена і програма автоматичного розподілу вагонів. Можу сказати, що ця програма не працює в автоматичному режимі, вона працює в досить ручному режимі », – акцентував Микола Горбачьов.

Як зазначив Горбачьов, представники ринку зустрічалися кілька разів з «УЗ» і задавали питання, яким чином і чому систему назвали автоматичною.

«На зустріч з нами запрошували розробників, які підтвердили, що  програма не автоматична – вона потребує суттєвого доопрацювання. Адже як і раніше в цю програму має велике втручання людина », – розповів Микола Горбачьов.

За його словами, складності «УЗ» в тому, що в один день побудувати систему з управління таким величезним підприємством, зрозумілі.

«Але в той же час можу сказати, що на сьогоднішній день склалася ситуація, при якій аграрний сектор дуже істотно страждає від дії інфраструктури, зокрема від« УЗ »», – зазначив президент Української зернової асоціації.

Як розповів Микола Горбачьов, на сьогодні в Україні тільки з тисячі діючих елеваторів тільки 46, які здатні відвантажувати вагони.

«Цю цифру нам дала« УЗ », ми цю цифру не придумали. Але якщо подивитися, де регіонально знаходяться ці елеватори, то можна побачити, що вони не прокривают всю територію України. І виходить, що вивезти зерно з деяких регіонів, практично неможливо. Вагони стоять завантажені, і по кілька днів, а то і тижнів вагони не подають. Тому що не вистачає чи то тяги тепловозу, то чи вагонів », – підкреслив він.

https://www.istochnik.info

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту