Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Бразилія може прийняти безмитну імпортну квоту на американську пшеницю в обмін на поступки з боку США

Назад до всіх новин

Бразилія розглядає можливість надання квоти на закупівлю 750 тис. тонн пшениці на рік з США за нульовим імпортним митом в обмін на поступки в торгівлі м’ясом та цукром, повідомляє Reuters.

Дане питання обговорять президент Бразилії Жіар Болсонару і президент США Дональд Трамп на зустрічі у Вашингтоні. У разі прийняття імпортної квоти, продажі американської пшениці до Бразилії можуть збільшитися до $ 75-120 млн. в рік.

Нагадаємо, що Бразилія закуповує пшеницю переважно з Аргентини, а також невеликі обсяги з Уругваю і Парагваю за нульовим митом, так як зазначені країни є членами МЕРКОСУР, тоді як імпорт пшениці з інших країн обкладається митом у 10%.

У свою чергу, у відповідь на введення безмитної імпортної квоти на поставку американської пшениці, бразильська сторона очікує відновити торгівлю м’ясом з США, а також отримати більш широкий доступ на американський ринок цукру. У той же час, наголошується, що США не мають наміру збільшувати торгівлю цукром з Бразилією до тих пір, поки країна не зніме мита на імпорт етанолу обсягом понад 150 млн. літрів на квартал. Це головна вимога американських виробників біопалива, які є основними постачальниками етанолу до Бразилії.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту