Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Австралія може знизити виробництво пшениці в 2018/19 МР на 8% – прогноз

Назад до всіх новин

Експерти агентства ABARES в своєму останньому звіті знизили прогноз виробництва пшениці в Австралії в 2018/19 МР на 8% через несприятливі погодні умови, повідомляє Reuters.

Як уточнюється, зазначена оцінка була знижена до 21,9 млн. тонн в порівнянні з попередньою оцінкою експертів (23,7 млн. тонн), оскільки зберігаються в країні посушливі погодні умови, зокрема, в східних регіонах-виробниках пшениці, призводять до погіршення стану посівів зерновий і можуть в подальшому знизити її врожайність.

Крім того, експерти знизили оцінку посівних площ в штаті Новий Південний Уельс до 1,1 млн. га – мінімального показника за останні 13 років.

У той же час відзначається, що випали опади у західних регіонах-виробниках пшениці в Австралії, які забезпечують близько 50% валового збору зернових в країні, можуть сприяти поліпшенню стану посівів. Це, в свою чергу, може обмежити зниження виробництва зернових у 2018/19 МР. Зокрема, експерти ABARES прогнозують урожай пшениці в Західній Австралії на рівні 8,1 млн. тонн, що на 2,5% вище за рівень виробництва минулого року.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту