Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Чому екологічність елеваторів стала тенденцією – Борис Рибачук

Назад до думок експертів

Екологічність та автоматика – головні тенденції, що визначатимуть розвиток елеваторів у найближчі 5 років.

Про те, що зовсім скоро стане першочерговим в елеваторному бізнесі, розповів заступник генерального директора з розвитку KMZ Industries Борис Рибачук під час форуму «Елеватор-2020», передає кореспондент Landlord.

– На нашу думку, технології елеваторного обладнання будуть розвиватися за двома напрямками: екологія та автоматика. Спочатку я б виділив екологічність, тому що, по-перше, зростатимуть вимоги зі стандартів та зменшуватимуться ліміти. По-друге, елеватори будуватимуть усе частіше поблизу населених пунктів. По-третє, зростає відповідальність роботодавця перед своїм персоналом, – пояснив Борис Рибачук.

Він навів приклад досліджень викидів пилу від сушарок на елеваторах: «Ми тестували виброси на зерносушарці потужністю 75 тонн кукурудзи на годину. За добу така зерносушарка виділяє 8.5 тонн пилу, з яких тільки 183 кг попадає до атмосфери».

Борис Рибачук припускає, що у найближчі 5 років елеватори використовуватимуть аспірацію і на інших ділянках переробки: для транспортного та очисного обладнання.

Другий тренд майбутнього елеваторів – масштабна автоматизація процесів. За словами фахівця, автоматизацію широко використовують уже зараз і розвиватимуть надалі. Її головна перевага в тому, що власники хочуть контролювати всі процеси і бути постійно онлайн, а також брак кваліфікованого персоналу стимулюватиме впровадження автоматизації.

За словами Рибачука, флагмани ринку, такі як «Укрлендфармінг» та «Кернел, уже мають сучасні елеватори, де реалізовано багато новацій з повного автоматичного управління: пересування транспорту, автоматичні ваги, автоматичні пробовідбірники. 

– Автоматизація процесів усуває махінації та пришвидшує процеси, – прокоментував Борис Рибачук. – Ми тестуємо системи, що вимірюють температуру і вологість силосів не лише всередині, а і зовні. Автоматика братиме інформацію про погоду з Інтернету і сама регулюватиме електрику для забезпечення мікроклімату в системі. У майбутньому це буде поширюватися.

https://landlord.ua

Інші думки

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту