Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

XV Міжнародна конференція «Black Sea Grain: Moving Up the Value Chain»

Назад до усіх подій календаря

18-19 квітня 2018 р. в Києві відбудеться провідний світовий зерновий форум, визнаний лідерами виробництва і експорту зернових і олійних культур – XV Міжнародна конференція «Зерно Причорномор’я-2018».

«Зерно Причорномор’я» – це 2 дня ексклюзивного аналізу агроринку від визначних світових експертів, місце зустрічі понад 700 міжнародних делегатів з 50+ країн світу, а також вичерпні можливості для ефективного бізнес нетворкінгу.

Конференція розгляне найбільш актуальні аспекти агробізнесу в поточних умовах, поєднає стратегічні погляди з ефективними кейсами, об’єднає ключових операторів і експертів ринку.

Серед підтверджених доповідачів конференції – визнані фахівці агробізнесу з України, Болгарії, Індії, Бразилії, Казахстану, Туреччини та інших країн. Список поповнюється.

Ознайомитися зі спікерами та попередньою програмою конференції можна тут.

Учасниками конференції є українські та міжнародні виробники та переробники зернових і олійних культур, агрохолдинги, трейдери, представники банків та інвестиційних фондів, логістичні, брокерські, страхові, сюрвейерские, юридичні, консалтингові та др.компаніі.

До 31 грудня діє період Пільгової реєстрації.

РЕЄСТРУЙСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Нагадаємо, що XV Ювілейна Міжнародна конференція «Зерно Причорномор’я: Moving Up the Value Chain», відбудеться 18-19 квітня 2018 р., в м.Києві, готель Інтерконтиненталь. Організатор – УкрАгроКонсалт, Генеральний спонсор – ACTAVA TRADING, Ексклюзивний Фінансовий Спонсор – CREDIT AGRICOLE BANK, Спонсори – Filhet-Allard Maritime, INTL FCStone, за підтримки ГАФТА і УЗА.

Для отримання додаткової інформації про участь, рекламні послуги та спонсорські можливості, будь ласка, звертайтеся:

Email: conference@ukragroconsult.org

Тел .: +38 044 220 52 42; + 380 44 451 46 34

Ще події

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту